טיול מאורגן למזרח

טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לתאילנד

הצטרפו אלינו לתאילנד שעוד לא ראיתם. מהדרום ועד לצפון עם אינסוף אטרקציות וחוויות מטריפות. טיול מדהים לכל המשפחה! 

מה לא נאמר על תאילנד, חופים קסומים, אוכל, שייקים טרופיים  ועיסויים בכל פינה. תאילנד היא יעד מושלם לחופשה. טיול משפחות בתאילנד מכיל את כל המרכיבים לחוויה בלתי נשכחת. 

אנו נוחתים בבנגקוק ומיד ממשיכים לצפון תאילנד, לעיר צ'אנג מאי. בצ'אנג מאי וסביבתה נערוך טיול ג'יפים הכולל ביקור במקדש הקופים, רכיבה על פילים, חממת האירוסים ושמורת הפרפרים נבקר במשולש הזהב של תאילנד המחבר בין תאילנד, לאוס ווייטנאם. נצפה במופע נחשים מהפנט ונבקר בשבט ארוכות הצוואר ונלמד על המסורת התאילנדית.

 

 

אח"כ נגיע לחלקה הדרומי של תאילנד, נתחיל בקו-סמוי, עיר הנופש האולטימטיבית ואחד היעדיפ הפופלריים בתאילנד. ממנה נפליג במעבורת לאי קופיפי המשקיף על איי ג'יימס בונד המפורסמים.  bigstock-Bird-Eye-View-Of-Angthong-Nati-65271511.jpg

איי תאילנד ידועים כאזור עשיר לצלילה, העולם התת ימי סביב האיים קו-טאו וקופנגן נותן הצצה לטבע דומם מופלא ומפתיע עם דגי תוכי ענקיים, שוניות ואוצרות טבע ייחודים לאיזורי האיים בתאילנד. 

לסיום נחזור לבנגקוק, עיר שוקקת המשלבת גורדי שחקים, מרכזי קניות ומסעדות מפוארות לצד שכונות עניות ואיזורים הנשלטים על ידי רוב תרבותי מקומי. בבנגקוק נבקר בצ'יינה טאון, ארמון המלך, נסע לשוט בשוק הצף ונבקר באזור הכי שוקק בעיר הקאו סאן.bigstock-Floating-Market-In-Asia-68387596.jpg

לפרטים נוספים ותאריכי יציאה קרובים ניתן לפנות למשרדנו. טיול מהנה!