טיול מאורגן למזרח

טיול מאורגן לסרי לנקה
טיול מאורגן לסרי לנקה

טיול ייחודי לארץ שמציעה הכל! ספארי, חופים קסומים ומקדשים עוצרי נשימה. הצטרפו אלינו לטיול של פעם בחיים! 

סרי לנקה היא ארץ טרופית מרהיבה, עשירה בנופים, טבע עוצמתי, ספארי, חופים קסומים, מקדשים עתיקים, מבצרים ותרבות ייחודית. סרי לנקה שוכנת באוקיינוס ההודי ונחשבת לחלק ממזרח אסיה. בעבר זכתה סרי לנקה לכינוי ציילון ונחשבה ל"אי התבלינים" בזכות צמחי התבלין הייחודים הגדלים בה.  

סרי לנקה מציעה גם שפע של אוצרות טבע והיא מפורסמת מאד בתבליני התה ומפעלי התה הגדולים. בירת סרי לנקה היא העיר קולמבו, מרכז הכלכלה והתרבות של סרי לנקה ובה תמצאו את נמל הסחר הגדול המחבר את סרי לנקה אל שאר העולם.  

בטיול לסרי לנקה נבקר בעיירת הדייגים נגומבו ,בבית המחסה לפילים יתומים, נערוך טיול על גבם של פילים ונגיע לחוות התבלינים,  נבקר במצודת סיגיריה, במפעל לייצור בדי בטיק, במטעי התה ומפעל ייצור, נבקר במקדש השן ונשתתף בטקס דתי.

נערוך טיול ספארי ג'יפים, נבקר ביער גשם מלאכותי, נבקר באתר מוכרז לשמירה על צבי הים המגיעים לחופים, נבקר בקולמבו – עיר הבירה, סביבתה ומקדשיה ועוד.  bigstock-Elephants-in-beautiful-landsca-47812958.jpg

נשמח להיות חלק מהטיול שלכם – סרי לנקה היא חוויה מומלצת ובלתי נשכחת. לפרטים נוספים ותאריכי יציאה קרובים ניתן לפנות למשרדנו. טיול מהנה!