טיול מאורגן לאירופה

טיול מאורגן לדרום ספרד - אנדלוסיה
טיול מאורגן לדרום ספרד - אנדלוסיה

טיול לחבל אנדלוסיה המרתק, היסטוריה במיטבה בשילוב נופים מהפנטים, מבנים מרשימים ומאכלים מעולים. הצטרפו לטיול חזרה בזמן בדרום ספרד

דרום ספרד, שמכונה גם "אנדלוסיה", היא חבל ארץ דרומי בספר עתיר באתרים היסטוריים, נופים וחופים. חלקה הדרומי של ספרד הוא האזור המאוכלס ביותר במדינה.  את הטיול אנחנו מתחילים בטולדו, עיר בעלת רקע היסטורי יהודי.

בהמלך הטיול נבקר ברובע היהודי, בתי הכנסת שהוסוו לכנסיות, בית שמואל הלוי, הקתדרלה הגותית ונהר הטאחו.

משם נמשיך לקורדובה, עיר עתיקה המלאה בהיסטוריה עשירה. בקורדובה נטייל בעיר העתיקה, נבקר בכיכר טבריה, פסל הרמב"ם, וכמובן נבקר במבנה המפורסם ביותר בעיר La Mezquita, המסגד של קviורדובה שעם השנים הוסב לקתדרלה.

נבקר בעיר גרנדה, בארמון Alhambra ובגני החרליפה שמקיפים את הארמון. נגיע גם לרובע הצועני בעיר ולשוק.

נבקר גם בקוסטה דל סול, בערים הלבנות וחופי הים.  נמשיך לרונדה שנמצאת על צוק גבוה המשקיף על דרום ספרד, נבקר בעיר העתיקה, זירת שוורים ומוזיאון מלחמות השוורים שהיו מאד פופלאריים בספרד. 

 

נבקר גם במערת הנטיפים בגיברלטר,  באנדרטת החוקה בקאדיס.  נגיע אל העיר סביליה ושם נבקר ברובע סנטה קרוז, Plaza Espana כיכר המחולקת ל-4 פינות המוקדשות לחלקי ספרד השונים. נמשיך לארמון המלכותי, שייט בנהר גוודאלכיביר. ונסיים בבירת ספרד ומקום מושבו של המלך – מדריד. במדריד נבקר בפלאסה מיור, מוזיאון הפראדו ויעדים נוספים.bigstock-Man-Hiker-Greeting-Rich-Nature-65700319.jpg