טיול מאורגן לאירופה

טיול מאורגן לרומניה
טיול מאורגן לרומניה

רומניה מציעה שפע של אטרקציות ואתרים ייחודיים. בואו לטיול בעקבות הרוזן דרקולה בטירות מרשימות, כנסיות וערים תוססות 

רומניה היא יעד תיירותי בכל עונות השנה, בין אם בא לכם טיול עירוני בבוקרשט הבירה בה תוכלו למצוא מוזיאונים ומבנים ארכיטקטוניים מיוחדים לבין טיול סקי בחודשי החורף או טיול שרשים אל כפרים ואתרים מחוץ לעיר. מומלץ לטייל ברומניה בחודשי האביב המאוחרים, מאי-יולי או בחודשים ספטמבר –אוקטובר המאופיינים במזג אוויר נעים ונוח.

אחד הסיפורים שאופפים את רומניה הוא סיפורו של הרוזן "דרקולה" שחי בטרנסילבניה. ההשראה לסיפור מבוססת על חיו של הרוזן ולאד דרקולה שכונה גם "ולאד המשפד", שליט אכזר שנהג להעניש בחומרה רבה את החוטאים בממלכתו. "המשפד" נגזר מהמילה DRACUL שפירושה שטן וכך עלה במוחו של הסופר האנגלי –אירי בראם סטוקר לכתוב על דרקולה, הערפד שלא ידע שובע. במהלך הטיול נבקר במקומות בהם "ביקר" דרקולה המיתולוגי ונשתה את משקה "דם הערפד".  

כדי למצות את אתריה החשובים של רומניה נדרש לפחות שבוע גדוש בפעילויות.  את המסלול שלנו נתחיל בעיר בוקרשט, נבקר בבניין הפרלמנט שמכונה גם ארמון העם, כיכר המהפכה, מוזיאון הכפר ובתי כנסת.  נגיע לסיניה, שם נבקר במזר סיניה וטירת פלש. בעיר בראשוב נבקר בכניסה השחורה. סיגישוארה, חומות העיר ומגדל השעון. נגיע לטרגו מורש, שם נבקר באנדרטת השואה, אמרון התרבות ובית הכנסת. נבקר גם במנזר אגפיה- מנזר נשים. נגיע לכפר ספינצבה לבית הקברות העליז. סיביו- סיבוב בעיר העתיקה ועוד.