טיול מאורגן לארה"ב

טיול מאורגן לניו יורק
טיול מאורגן לניו יורק

התפוח הגדול מחכה רק לכם. הצטרפו לטיול אל העיר הגדולה בה תוכלו ללמוד ולהכיר אותה מקרוב וגם להנות משפע הקניות והבילויים שיש לה להציע

ניו יורק סיטי, התפוח הגדול ומרכז העולם! כמה סרטים , סיפורים וסצנות ראינו בעיר הגדולה? הגיע הזמן שלכם לבקר בה ולגלות אותה בעצמכם.  לניו יורק יש את כל מה שתוכלו לחלום עליו להציע לכם.

העיר ניו יורק מורכבת מחמישה רבעים : ברונקס, מנהטן, ברוקלין, קווינס וסטטן איילנד וגרים בה למעלה מ-8,000,000 בנים אדם. טיול מאורגן בעיר הגדולה נותן תכנון זמנים נכון וליווי לאתרים חשובים בעיר לצד זמן חופשי לקניות ובילויים.

במהלך הטיול שלנו נבקר בסנטרל פארק, מזרקת בת'סדי, מוזיאון המטרופולין, מוזיאון ההיסטוריה של הטבע, מוזיאון גוגנהיים, טיימס סקוואר, נעלה באמפייר סטיייט אל קומת התצפית. נבקר גם בקתדרלת סיינט פטריק, חנות הצעצועים שוורץ שהיא פנטזיה ועולם שלם לילדים, מטה האו"ם, מגדל טראמפ, הספרייה הציבורית.  נבקר גם בלב ליבה של הכלכלה, רחוב וול סטריט והבורסה של ניו יורק. נגיע גם לגראנד זירו, השטח עליו עמדו בנייני התאומים לפני מתקפת 11 בספטמבר.

נבקר איך לא, בפסל החירות, האי אליס איילנד וכמובן באזורים  התוססים בעיר:  צ'יינה טאון, הסוהו, גרינוויץ וילג', צ'לסי ועוד.

לפרטים ומועדי טיול קרובים צרו קשר.