טיול מאורגן לאפריקה

טיול מאורגן ספארי בקניה
טיול מאורגן ספארי בקניה

תשכחו את כל מה שדמיינתם. הספארי בקניה הוא הדבר האמתי! הצטרפו אלינו לטיול ספארי מרתק

קניה ידועה כגן עדן לטיולי ספארי, קשה לתאר במילים את העוצמה של שמורת הטבע והתרבות המקומית. זו חוויה שהיא בגדר חובה לאוהבי החיות, הטבע ובעיקר הצילום.

בקניה מתמזגות מספר תרבויות: תרבות הודו שהושרשה בעקבות גל הגירה, סווהילית- תרבות שבטית והשפעה של תרבות אנגלית (למרות שבפועל האנגלים יצאו מאנגליה). כלכלת קניה נשענת על חקלאות ותוצר מקומי, ביניהם:  קפה, קנה סוכר, חיטה, תירס ואורז.  תוחם נוסף שהתחזק במדינה הינו תחום התיירות.  אזרחי קניה הבינו את הפוטנציאל התיירותי וההתעניינות בשטחי הספארי ושמורת הטבע וכיום ענף התיירות במדינה הוא מקור הכנסה נכבד לאזרחים רבים.

בספארי של קניה עוקבים אחר הנדידה הגדולה של בעלי החיים ומלווים אותה בשמורות השונות.

 

הטיול שלנו מתחיל בעיר הבירה של קניה, ניירובי, בה נבקר בשוק האפריקאי הייחודי ובבית היתומים לפילים. ומניירובי נמשיך ברכב ספארי אל "הר קניה" לתחילת המסע. בצמוד לבתי האירוח של "הר קניה" נבנה אגם מלכותי המושך אליו את חיות השמורה.  נבקר באגם נקורו ונעלה אל נקודת התצפית הצופה על הפלמינגו באגם.  נבקר בשמורת מאסאי מארה, השמורה העמוסה והיפה ביותר המקבצת בתוכה בעלי חיים רבים. נפגוש גם את תושבי שבט המסאי הידועים בלבושם ובתיהם הייחודיים. נבקר באגם נאיוושה שנחשב לאחד האגמים הגבוהים באזור השבר הסורי אפריקאי. נבקר במפלי תומפסון – המפלים הגבוהים ביותר הקניה ועוד של אטרקציות ויעדים בטיול שהוא חוויה עוצמתית וייחודית שרק קניה יכולה להציע.