טיול מאורגן למזרח

טיול מאורגן להונג קונג
טיול מאורגן להונג קונג

טיול ייחודי המשלב עיר תוססת עם מסורת עתיקה.  הצטרפו אלינו לטיול להונג קונג ומקאו כפי שלא הכרתם!

הונג קונג היא עיר ללא הפסקה! עיר עוצמתית המשלבת בניה וארכיטקטורה מרשימה מימי הבריטים ששלטו בה לצד איזורים המאופיינים במסורת הסינית.  ניכר לראות בהונג קונג את שליטת המזרח עם נגיעות של המערב. 

הונג קונג ומקאו הן שני גופים עצמאיים הפועלים תחת המטריה הסינית.  כך שהונג קונג נהנית מאוטונומיה כמעט מוחלטת, למעט המערך הצבאי והדיפלומטי הנשלט ע"י סין.  

כדי למצות את העיר ולהספיק לבקר במקומות התיירותיים והפופולאריים ריכזנו עבורכם את היעדים בהם חובה לבקר בעת טיול בהונג קונג. נבקר בתצפית הגבוהה ביותר באי-  Victoria Pek נשקיף על האי ונלמד על צורת ההתיישבות, נבקר בחלק הנמוך ביותר והוא נמל ויקטוריה הנמצא בין הונק קונג לחצי האי קולון. אזור עשיר באטרקציות, מוזיאונים ומוקדי תיירות נוספים.

בהמשך נחצה במעבורת את חצי האי קאלון ונבקר בטיילת המפורסמת-  sim Sha Tsui. נגיע למקדשים הדתיים, נהנה מהפסקות תה כידוע במסורת ההונג קונגית, נבקר בפסל הבודהה הגדול בעולם , טיאן טאן ובמקדש "וונג טאי סין".

נבקר בשווקים הגדולים ונכיר את תרבות המסחר בהונג קונג. נערוך ערב של תענוגות במקאו הכולל בתי קזינו ואת מקומות הבילוי הכי פופלאריים בקרב המקומיים וכמובן נאכל במסעדות אסייתיות משופחות המציעות את מגוון מטעמי הונג קונג וסביבתה. bigstock-Hong-Kong-at-night-28878833.jpg

הטיול מלווה על ידי צוות מקצועי, החי ונושם את הונג קונג במשך שנים.  לפרטים נוספים ותאריכי יציאה קרובים ניתן לפנות למשרדנו. טיול מהנה!