טיול מאורגן לארה"ב

טיול מאורגן לארה
טיול מאורגן לארה"ב מחוף לחוף

הצטרפו אלינו לטיול מחופה המזרחי של ארה"ב אל חופה המערבי. נבקר בערים הגדולות, פארקים מטריפים, לאס וגאס ועוד שלל הפתעות

ארה"ב מכונה ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות וזה אכן תיאור מדויק לארץ המציעה מגוון עצום של אוצרות טבע, נופים, אתרים היסטוריים, פארקים, מקומות בילוי, תרבות ויופי.  בארה"ב מספר רב של מדינות וקשה מאד להקיפה בטיול מצומצם. לכן טיול מאורגן היא הדרך הטובה ביותר למקסם את החופשה וליהנות ממספר רב של יעדים ואטרקציות. 

הטיול שלנו הוא טיול מקיף מחוף לחוף. מחופה המזרחי של ארה"ב שם נתחיל את הטיול בעיר שמכונה גם "התפוח הגדול" הרי היא – ניו יורק סיטי. במסגרת השהייה בניו יורק נבקר בפסל החירות, מוזיאון המטרופולין, צ'יינה טאון, סנטראל פארק ועוד מגוון מרכזי קניות ובילוי. בהמשך נגיע גם לשיקאגו ופילדלפיה ובה פארק השעשועים האהוב מכולם ה"דיסניוורלד" באורלנדו.

 

בחוף המערבי, המקביל לחוף המזרחי, אנו מגיעים בטיסה. החוף המערבי מציע אינספור חוויות לתיירים המגיעים אליו.  אנו נתחיל בלוס אנג'לס, בה תוכלו להיות כוכבים ליום אחד ולטייל באזורים הכי נחשקים בעיר ובחופי הים המרהיבים. במהלך הטיול נבקר כמובן גם בסנטה מוניקה ובברלי הילס ואיך אפשר בלי - לאס וגאס, עיר ההימורים, החטאים, הבילויים ושכרון החושים. אנו מבטיחים שלאס וגאס תשאיר אתכם פעורי פה ועם זכרונות ומראות ייחודיים שיזכרו לעוד שנים רבות. בלאס וגאס נבקר במזרקות המלון המפורסם "הבלאג'יו", בתי הקזינו העצומים ונהנה מהמראות והעושר שהיא מציעה למבקריה.  האטרקציה המפורסמת ולדעת רבים הטובה ביותר בצד המערבי של ארה"ב היא "עולם המים", חוויה קסומה לכל הגילאים. 

 

נשמח לראותכם בטיול הבא שלנו. לפרטים נוספים ניתן לפנות למשרד.

טיול מהנה  !