מאמרים

יעדים פופלאריים בטיול לאיטליה

יעדים פופלאריים בטיול לאיטליה

האטרקציות של של איטליה יכולות להפתיע גם את המטיילים המנוסים ביותר. ארץ המגף היא בין המדינות המפורסמות בעולם, בעיקר בגלל שילוב יוצא דופן בין אתרים היסטוריים, נוף עוצר נשימה ופעילויות לכל המשפחה. 

האטרקציות של של איטליה יכולות להפתיע גם את המטיילים המנוסים ביותר. ארץ המגף היא בין המדינות המפורסמות בעולם, בעיקר בגלל שילוב יוצא דופן בין אתרים היסטוריים, נוף עוצר נשימה ופעילויות לכל המשפחה. טיול מאורגן באיטליה מתחיל בדרך כלל בעיר הבירה רומא ובביקור בקולוסיאום, שער טיטוס והפנתיאון. הטיול הוא הזדמנות יוצאת מגדר הרגיל לראות מקרוב את ההיסטוריה המפוארת של רומא ואת יצירות האמנות הקלאסיות.

בהמשך, ניתן לנצל את הסדר ולוח הזמנים של טיול מאורגן לאיטליה גם כדי להגיע ליעדים פופולאריים אחרים. בחבל טוסקנה למשל מחכים נופי כרמים ותפריט קולינרי עשיר של מאכלים ויין. פירנצה היא גולת הכותרת של הביקור בחבל טוסקנה, אך חובבי האמנות יעדיפו להשקיע זמן במקומות כמו גלריית אופיצי המפורסמת, גלריית האקדמיה המגוונת וכמובן העיר פיזה עם המגדל הנטוי.

חופשת סקי באיטליה

היעדים הפופולאריים בטיול לאיטליה חושפים רק חלק קטן מהיתרונות של המדינה. מלבד האמור לעיל, כדאי להגיע לפחות פעם אחת בחיים לאתרי הסקי. אתרי סקי באיטליה עומדים בשורה אחת עם האתרים המובילים של שוויץ, אוסטריה ועוד. האתר קלאב וולטור מציע חופשת "הכל כלול" ומתאים למשפחות עם ילדים, בעוד האתר ססטרייר בצפון-מערב המדינה מעניק תנאים כמו בצרפת. רוב אתרי הסקי נמצאים בצפון איטליה ומרוכזים בשתי קבוצות. יש אפשרות להזמין אתרי סקי באיטליה בחלק המזרחי, או לחילופין לשלב את הטיול עם יעדים נוספים ולנצל את הקרבה של אתרי הסקי בחלק המערבי.

 

מדונה די קמפיליו היא עיירת סקי אקסקלוסיבית השוכנת בעמק רנדנה. זהו יעד בינלאומי לתחרויות סנובורד וסקי אלפיני, הכולל מרחב גלישה כולל של 150 ק"מ ומסלולים לכל הרמות. באתר מדונה די קמפיליו לא פחות מ-50 מעליות המסוגלות לשנע עשרות אלפי גולשים בשעה. בנוסף, לאחרונה נפתחה באתר מעלית חדשה המחברת אותו גם לפינזולו וכך יוצרת מרחב גלישה של 150 ק"מ מחוברים.

כל המבנים באתר הסקי עוצבו ע"י מעצבים מקצועיים וקירות המבנים שודרגו ע"י בריקים מעוצבים,

כך שהאווירה באתר הסקי היא אווירה יוקרתית והחופשה היא חד פעמית!