מאמרים

חבילות נופש בטוסקנה

חבילות נופש בטוסקנה

במידה ואתם מחפשים לצאת לחופשה מושלמת, לכל המשפחה, שבה תוכלו גם ליהנות מנוף חדש וקסום וגם מהפרטיות ומהאירוח ברמה גבוהה, בלי לעבור כל פעם לבית מלון חדש, הרי שחבילות הנופש לטוסקנה שלנו יתאימו לכם בדיוק

במידה ואתם מחפשים לצאת לחופשה מושלמת, לכל המשפחה, שבה תוכלו גם ליהנות מנוף חדש וקסום וגם מהפרטיות ומהאירוח ברמה גבוהה, בלי לעבור כל פעם לבית מלון חדש, הרי שחבילות הנופש לטוסקנה שלנו יתאימו לכם בדיוק! חופשה בטוסקנה, תאפשר לכם ליהנות מהנוף עוצר הנשימה בחבל הארץ האיטלקי, מביקור בחוות וביקבים חקלאיים אותנטיים ומערים ועיירות שלכל אחת מהן ייחוד משלה ומבנים אדריכליים היסטוריים מפורסמים או אטרקציה ייחודית אחרת ששווה לחזות בה- מפירנצה בירת המחוז עשירת ההיסטוריה והאפשרויות לביקור, פיזה שבה ממוקם המגדל הנטוי המפורסם ביותר בעולם כולו, סרמיונה שבה תוכלו לרחוץ במעיינות החמים הטבעיים ועוד ועד.

לינה באזור טוסקנה

כדי ליהנות מהאווירה של טוסקנה, אחת האפשרויות המומלצות היא, שכירת וילת נופש בטוסקנה שתוכלו ללון בה וליהנות מחוויית אירוח מרגשת שאליה תוכלו להגיע עם רכב או לטיולים רגליים באזור.
היות וטוסקנה נחשבת לאזור החקלאי באיטליה, והביקור בה ילווה באווירה מעט יותר כפרית, בשילוב מבנים עתיקים היסטוריים לצד בנייה מודרנית עדכנית, תוכלו לבחור האם להתארח בווילות הממוקמות בליבה של חווה שופעת ירק או בווילות נופש חדשות ועדכניות, שנבנו במיוחד למטרות אירוח ותיירות. לרוב, חבילות הנופש בטוסקנה יארכו 7-8 ימים, מה שיאפשר לכם, לשכור וילה לנופש באחת האחוזות והחוות הרבות שבאזור. כך או כך, כל המבנים מאובזרים היטב וערוכים לאירוח ברמה גבוהה וניתן להתאים את גודל המבנה לפי כמות המשתתפים – ממשפחה עם ילדים ועד לקבוצה של 30 איש.
טוסקנה מתאימה לאוהבי טיולים עצמאיים, שיכולים להיכנס לרכב ולהגיע באופן עצמאי, לאחת מעשרות האטרקציות האפשרויות בקרבת מקום – וכמובן לבקר גם בשלל יקבים וחוות חקלאיות, בעלות תוצרת מקומית כמו גבינות וגידולים נוספים, שניתן לבקר בהן בקרבת המקום בו תבחרו להתאכסן.

מזג האוויר בטוסקנה

מזג האוויר בטוסקנה מזג האוויר המומלץ ביותר לבחירת מועד לחבילת נופש בטוסקנה יהיה באביב או בסתיו – אפריל עד ספטמבר, שבהם מזג האוויר נוח ומתאים גם לחופשה עם ילדים ולא מחייב היערכות מיוחדת ומאפשר ספונטניות. בחודשי החורף, הטמפרטורות קרות ובמידה ואתם אוהבי שלג, הרי שטוסקנה בעת הזו בשנה עדיפה פחות, על פני חבילות סקי בצפון המושלג -שלמטרה זו יהיה אטרקטיבי יותר. בחודש אוגוסט חשוב מאוד לדעת שהטמפרטורה יכולה להגיע לטמפרטורה מעל- 40 מעלות ובין היתר מסיבה זו, הרבה מאוד מהאיטלקים עצמם יוצאים לחופש בחודש זה מה שמביא לסגירה של חלק גדול מהמקומות והאטרקציות שבהם תרצו לבקר, ולכן פחות מומלץ.

פסטיבלים שכדאי לבקר בהם 

במידה ואתם שומרי מסורת ומחפשים אטרקציות שמתאימות לשומרי כשרות ולפעילות בשבת, תוכלו לשלב ביקור ביקב הכשר וליהנות מסיורים בעלי זיקה יהודית בפירנצה וכן לשלב טיולים וסיורים רגליים שמתאימים גם לילדים ותוכלו לעשותם בשבת. כמו כן תוכלו להתארח בבית חב"ד בפירנצה בשבת.
בין אם תבחרו להגיע לווילת הנופש בטוסקנה ולשהות בה ובה בלבד, ובין אם תארגנו לעצמיכם לוח זמנים מלא באטרקציות – החופשה שלכם בטוסקנה צפויה להיות חלומית ומופלאה!