מאמרים

קרוזים לאירופה

קרוזים לאירופה

אירופה היא אחת היבשות המרתקות ביותר לתיירים מכל העולם. כמובן גם לתושבים בתוך היבשת אבל בעיקר עבור תיירים שמגיעים מייבשות אחרות.

הישראלים מאוד קשורים ואוהבים את אירופה, הן בשל הקרבה הגיאוגרפית המצריכה שעות טיסה מועטות לכל היעדים בה והן בשל הקרבה התרבותית וההיסטורית.

אחד מהטרנדים המתהווים וגדלים בשנים האחרונות בכל העולם וכמובן גם בישראל הוא חופשה בקרוז.

למה לצאת לחופשה בקרוז?

חופשה שהכל כלול הוא קטן לעומת מה שהיא מאפשרת. כמובן לינה בתנאים מפוארים, ארוחות במספר מסעדות על גבי הספינה ואין סוף פעילויות ובילויים – כאלה שהיעד הוא למעשה רק תירוץ לחופשה.

בריכות, פעלולי מים והפעלות , חדר כושר וחוגי ספורט שונים, קיר טיפוס, סקי מים, מגלשות מים, מופעי בידור מרהיבים ומגוונים.

אחד מהיתרונות הגדולים של קרוז לעומת טיסה ליעד היא האפשרות לבקר בחופשה אחת במספר יעדים שונים ולטעום מכל אחד מהם.

באמצעות שייט ניתן להגיע בקלות ליעדים שונים באירופה בלי לעלות בכל פעם למטוס, ולהסחב עם המזוודות והמשפחה ולבזבז זמן יקר על בורדינג והחתמת דרכונים בשדה. בקרוז הספינה עוגנת בנמל אחר בכל פעם וניתן לבחור האם לצאת לטיול מאורגן או באופן עצמאי בעיר שבה עגנה הספינה.

לאיפה אפשר לשוט באירופה?

אירופה מוקפת במים. כמעט לכל עיר בכל מדינה יש גם נמל גדול מה שמאפשר מגוון אפשרויות רחב. הפלגות מהנמל בברצלונה או מהנמל ברומא יוכלו לאפשר לכם להגיע למדינות סמוכות או לערים נוספות באותה המדינה. בחירה בשיט באירופה מסביב לים הבלטי תוכל להפגיש אתכם עם ערים מזרח אירופאיות מרתקות כמו סנט פטסבורג הרוסית, טאלין האסטונית, הלסינקי בפינלנד  ושטוקהולם בשוודיה. או שתוכלו לשוט במערב אירופה באמסטרדם ההולנדית, בפריז הצרפתית דרך בלגיה, או לשוט לברצלונה ורומא או לבחור בקרוז באיים הבריטיים או בפיורדים הנורווגיים -הכל אפשרי. 

כמובן שתוכלו להתחיל את השייט כבר בים התיכון ולהפליג עם הספינה ליוון או לפורטוגל וקפריסין או שתוכלו להתחיל את השייט מנקודה שתבחרו באירופה ובה תעלו על הספינה.

לכל בחירה שתעשו היתרונות שלה והאטרקציות והתקופות שיתאימו להן וכמובן דילים מיוחדים שכדאי מאוד לקחת בחשבון לפני שתבחרו את הקרוז.

עם רויאל קריביאן תוכלו לשלב את השייט באירופה גם במסגרת חופשה ממושכת יותר שלכם לאזור האיים הקאריביים וליהנות מחופשה חלומית של פעם בחיים.