מאמרים

אטרקציות מומלצות לטיול בקוסטה ריקה

אטרקציות מומלצות לטיול בקוסטה ריקה

כולנו מרגישים מידי פעם את הדגדוגים האלה בכל הגוף שמבשרים: הגיע הזמן לראות מקום חדש בעולם. זה נכון שבשנים האחרונות כולנו יכולים ליהנות מלא מעט טיסות מוזלות ליעדים שונים באירופה, אך כמה פעמים עוד אפשר לנסוע ביום הכי קר בשנה כדי לעמוד מתחת למגדל אייפל, כי אז הטיסה הייתה הכי זולה, ולהתפעל מיופיו? האם לא הגיע הזמן לגלות מקומות חדשים ומרוחקים יותר? בין אם אתם צעירים שזה עתה סיימו את העבודה המועדפת ובין אם אתם אנשים מבוגרים יותר שרוצים לקחת כמה שבועות של חופש מהחיים, אין ספק שהיעד המושלם עבור זה קוסטה ריקה

כולנו מרגישים מידי פעם את הדגדוגים האלה בכל הגוף שמבשרים: הגיע הזמן לראות מקום חדש בעולם. זה נכון שבשנים האחרונות כולנו יכולים ליהנות מלא מעט טיסות מוזלות ליעדים שונים באירופה, אך כמה פעמים עוד אפשר לנסוע ביום הכי קר בשנה כדי לעמוד מתחת למגדל אייפל, כי אז הטיסה הייתה הכי זולה, ולהתפעל מיופיו? האם לא הגיע הזמן לגלות מקומות חדשים ומרוחקים יותר? בין אם אתם צעירים שזה עתה סיימו את העבודה המועדפת ובין אם אתם אנשים מבוגרים יותר שרוצים לקחת כמה שבועות של חופש מהחיים, אין ספק שהיעד המושלם עבור זה קוסטה ריקה. קוסטה ריקה זו מדינה מקסימה ולפי המלצותיו של בן פישמן אנחנו יכולים ללמוד שלא כדאי לדחות עוד את הנסיעה הזאת, אז למה שלא תתחילו לתכנן גם אתם את החופשה הקרובה?

מה מחכה לכם?

בן פישמן מספר לנו שקוסטה ריקה נמצאת במרכז אמריקה והיא גובלת בצפון עם ניקרגואה ובדום עם פנמה, מה שאומר שאם יש לכם מספיק זמן יש גם מה לראות באזורים שמסביב. בנוסף לכך, קוסטה ריקה זה מקום נפלא שמציע לנו את כל הטוב שאפשר לחשוב עליו. מצד אחד יש בה חופים נפלאים והרבה שקט ושלווה ומצד שני יש בה גם לא מעט אטרקציות של פעילויות אקסטרים שיכולות להתאים לאוהבי הז'אנר. יש במדינה המופלאה הזאת גם לא מעט שמורות טבע ששווה לכם לבקר בהן ויש הרי געש פעילים שלא תוכלו לעמוד בכל היופי שהם מקרינים. הנקודה הכי גבוהה במדינה, אליה תוכלו לנסוע כדי להתרשם מכל מה שמסביב, היא הר צ'יריפו והגובה שלו הוא לא פחות מ3,797 מטר. הבירה המקסימה של קוסטה ריקה, שגם עליה בן פישמן ממליץ לכם לא לוותר, היא סן חוזה והבילוי כאן יהיה מרגש במיוחד.

עם מי כדאי לכם לנסוע?

אין ספק שבכל הרכב שאיתו תגיעו לקוסטה ריקה החוויה שמצפה שלכם תהיה שונה כי יש הבדל בין טיול רומנטי עם בן הזוג ובין טיול שאליו נוסעים עם כל המשפחה. לכן אנחנו מציעים לכם לחשוב היטב: על מה חלמתם ולאיזה סוג של חופשה אתם זקוקים? כמו כן, איזה אטרקציות חשוב לכם יותר לשלב בחופשה והאם אתם מעדיפים לעשות בנג'י או שאולי דווקא נסיעה רגועה ברכב יכולה להתאים לכם יותר? תוכלו לבקר במקומות קסומים כמו מפלי לה פאז, במעיינות החמים סביב האנרנל או בגשרים התלויים של מיסטיקו. הטבע המדינה הזאת עוצר נשימה וזה לא במקרה שכל מי שהגיע לכאן לא יכול היה לחכות לפעם הבאה. לכן הטיפ החשוב ביותר הוא לתכנן כמה שיותר בקפידה את החופשה הקרובה שלכם בקוסטה ריקה כדי להבטיח שהזמן ינוצל וכי תספיקו באמת לראות את כל מה שרציתם.