מאמרים

איך להזמין חופשה חלומית במחיר שפוי

איך להזמין חופשה חלומית במחיר שפוי

כולנו חולמים על החופשה הבאה שלנו בחו"ל או בארץ, בזמן העבודה, בחלומות הלילה ואף ברגעים טובים עם בני המשפחה, חולמים אנו על חופשה חלומית ! 

 

החלום שלנו מרחיק למקומות אקזוטיים ומיוחדים ואף לתאטראות ומבנים היסטוריים, אך מה עם התקציב שברשותנו? האם נוכל לממן חופשה חלומית שכזו ? והאם נוכל להזמין חופשה חלומית במחיר שפוי ?

קיבצנו בעבורכם מידע חשוב להצלחה בהזמנת חופשה חלומית במחיר שפוי והגיוני, בהמשך ...

 

הזמנת כרטיסים לחו"ל מראש האם זה משתלם לנו ? ועד כמה ?

בטוח שיותר מפעם שאלתם את עצמכם, האם יותר משתלם לנו להזמין כרטיסים מראש ל טיסות לחו"ל בטיול הבא שלנו ? התשובה לשאלה זו היא פשוטה וברורה כבר לכל, כן !

בתחום התיירות, המלונאות והתעופה ישנה הוזלה משמעותית ממחיר השירות והמוצר כאשר הם נרכשים מבעוד מועד.

על כן, הזמנה של טיסות לחו"ל מבעוד מועד היא משתלמת במיוחד וכדאית עד מאוד, בהזמנת כרטיסים לטיסות לחו"ל מראש (שנה עד חצי שנה לפני הטיסה), נוכל להבטיח לעצמנו כרטיסים במחירים זולים יותר.

שכן, חברות התעופה הגדולות מעדיפות למכור בזול יותר ולהרוויח פחות בהזמנות אלו, ואילו העיקר שהצליחו "לסגור" טיסות לחו"ל ולהגדיל מכירות.

כך, שאנו "הצרכן הקטן" מרוויחים ובגדול ! על ידי ביצוע הזמנה מוקדמת של חופשות, טיסות לחו"ל ומלונות

 לדוגמא : הזמנת טיסות לחו"ל מנובמבר ליולי ומאוגוסט לפברואר תהיה במחיר אטרקטיבי ומשתלם יותר מאשר בהזמנת טיסות לחו"ל מחודש ינואר לפברואר.

 

איך בוחרים מלון אידיאלי ?

בין אם בחרתם בחופשה בארץ, או שמא החלטתם שהשנה החופשה היא בחו"ל -  חשוב לבחור במלון אידאלי הממוקם בקרוב לאטרקציות מרכזיות בעיר, לאתרים היסטוריים מפורסמים ולאזורים תיירותיים.

חשיבות בחירת המלון במיקום מנצח היא מהותית וחשובה, שכן בכוחה לגרום להצלחת הטיול ולהבטחת הנאתכם בו.

על כן, טרם הזמנת המלון לחופשתכם הבאה, בדקו, השוו וחקרו לגבי האזורים הגיאוגרפיים והתיירותיים החשובים אליהם הייתם רוצים להגיע ובהם הייתם רוצים לבקר.

וודאו כי המקומות הראשיים והחשובים שאותם תרצו לראות ובהם תרצו לבקר קרובים אל המלון בו תלונו במהלך הטיול.

 

השכרת דירה לתקופה קצרה או שהות בבית מלון... מה יותר משתלם וכדאי ? 

האפשרויות הניצבות בפנינו למקום בו נוכל לשהות ולישון בטיול בחו"ל או בארץ מתחלקות ל – 2 סוגי מקומות : 

1. דירה לתקופה קצרה – השכרה של דירה בחו"ל או בארץ לתקופת זמן קצרה היא משתלמת וכדאית, הן בשל המחיר הנמוך והן בשל הנוחות שבמגורים בדירה מאובזרת. 

2. חדר במלון – התשלום בחדר מלון הוא תשלום גבוהה מיסודו, על כן אם אתם מעוניינים לצמצם הוצאות וליהנות במקסימום חשוב לשקול היטב את השהות במלון.

בשנים האחרונות ניתן לראות עליה מגמתית בתחום השכרת הדירות לתקופות קצרות בתחום התיירות ,שכן, השכרת דירה לתקופה קצרה היא דרך נוספת ומעולה לחסוך כסף רב בטיול שלנו ועל כן היא ללא ספק הדרך הפופולרית ביותר לסגור חופשה טובה ומשתלמת בארץ ובעולם!