מאמרים

מדי פעם כל אחד מאתנו צריך לדעת לקחת הפסקה מהעבודה והלחצים שלה, חופשה בצפון יכולה להיות חופשה איכותית במחיר משתלם.

 

חופשה בצפון – חופשה איכותית במחיר משתלם


מדי פעם כל אחד מאתנו צריך לדעת לקחת הפסקה מהעבודה והלחצים שלה. כולנו צריכים לדעת לצאת לחופשה איכותית ומפנקת בה נוכל לנקות את הראש וליהנות מנוף קצת אחר. חופשה בצפון יכולה להיות חופשה איכותית במחיר משתלם. החלק הצפוני של ישראל הוא חלק גדול מאוד והוא כולל את עמק יזרעאל, עמק בית שאן, רמת הגולן והגליל על כל חלקיו השונים. באזור זה של הארץ יש נופים יפים מאוד של נחלים, חופי ים, הרים ועמקים והוא מתאים לחופשה וטיולים של משפחות, בודדים וזוגות.

מסלולים מומלצים לטיול משפחתי בצפון הארץ

צימרים בצפון יכולים לאפשר לנו ליהנות מגישה נוחה למגוון מסלולי טיול מומלצים באזור זה של הארץ. יש מספר מקומות שחובה לבקר בהם מדי מספר שנים בחלקה הצפוני של הארץ. תמיד כדאי לחזור ולבקר בהר החרמון או בהר מירון. מקום נוסף שיכול להיות יעד יפה לטיול הם המסלולים הרבים שיש לאורך נהר הירדן. יפה מאוד לטייל גם במקומות מרכזיים בעלי אופי עירוני יותר כמו למשל העיר עכו או העיר חיפה (שנמצאת בתחילת אזור הצפון). כאשר אנחנו מטיילים אנחנו צריכים להחליט איזה אופי טיול אנחנו רוצים; טיול שאוכלים בו במסעדה, טיול של הכרת אנשים או טיול שבו מתרשמים מנופי טבע בתוליים שלא נגעה בהם יד האדם.

מסלולים מומלצים לחופשה רומנטית בצפון הארץ

יש גם הרבה מסלולי טיול בצפון שיכולים להיות מושלמים לחופשה רומנטית כמו חופשת ירח דבש או חופשה בה אנחנו חוגגים את יום הנישואים שלנו. אחד המקומות הכי יפים בצפון הוא אגם הכנרת. אם אנחנו רוצים ליהנות מחופשה רומנטית כדאי לנו לנפוש באזור הכנרת שם יש הרבה מאוד אטרקציות שונות וגם הרבה מאוד נוף ששווה לראות ולא לפספס. באזור הכנרת אפשר לבקר באגם עצמו או באחד הישובים או הקיבוצים שיש באזור – אפשר כמובן לבקר גם בעיר טבריה.

למה כדאי לנסוע לצימרים בצפון?

אם אנחנו רוצים ליהנות מחופשה איכותית ונדירה כדאי לנו לנסוע לצימר בצפון. אזור הצפון בישראל הוא אזור עשיר מאוד באנשים מיוחדים, נופים ייחודים ומאכלים מאוד אותנטיים. יש הרבה מאוד מה לראות באזור זה מנצרת בגליל ועד הפסגות הגבוהות ביותר של הר החרמון. כאשר אנחנו יוצאים לטיול באזור זה אנחנו יכולים ליהנות משלווה ורוגע מבלי שנצטרך לדאוג למשימות הבית או למשימות שיש לנו תמיד בעבודה. חופשה זו יכולה להיות ההזדמנות שלנו ליהנות מאוויר טוב ונופים שירגיעו אותנו ויגרמו לנו לחוש תחושה של עונג ואפילו התעלות רוחנית. בחופש זה נוכל ליהנות מהחיים הטובים ומכל מה שיש להם להציע לנו באופן זמין, נגיש ולא מאוד יקר. אם בא לכם לשדרג את הטיול לחופשה אמתית, לפניכם רשימת צימרים מומלצים בצפון.