מאמרים

טיול לכרתים

טיול לכרתים

טיולים לכרתים הם דבר הנהיה יותר ויותר פופולארי בשנים האחרונות. כרתים מהווה יעד פופולארי הולך וגובר משלל סיבות, כאשר בראשן ניתן למנות את השפע שהאי מציע לאורחיו, על כל ההיבטים. כך שתוכלו להיות בטוחים שבחופשה הבאה שלכם שאי תוכלו ליהנות מנופים מרתקים, אינספור אטרקציות. תרבות עשירה ואף מחירים זולים ביחס לנהוג בארצנו.

במאמר הבא נפרט אודות מספר אטרקציות פופולאריות באי, כאשר לצד זאת נספק לכם מידע שימושי אשר יבוא לעזרתכם במהלך הביקור שלכם באי.

מידע כללי על האי

ניתן לומר שמזג האוויר באי כרתים הוא די דומה לזה שבישראל. החורף די מאופק וחלק, עם גשמים מדי פעם. הקיץ מאופיין בחום רב וביובש. כלומר מדובר בסה״כ באקלים ים תיכוני אופייני.

מבחינת אוכל, תוכלו ליהנות משלל מאכלים מיוחדים אשר מגיעים מן המטבח היווני. מדובר במטבח מיוחד למדי אשר עושה שימוש במרכיבים טריים ופשוטים, כאשר הוא כולל בין היתר דגים, ירקות, מוצרי חלב וסלטים רבים.

ניתן לומר שכרתים מושכת אליה תיירים שוב ושוב בעיקר בגלל עקב מדינה המציעה לתייר מחיר חופשה הוגן ותמורה הולמת. בכרתים ניתן ליהנות מאינספור חופים, אטרקציות, ברים, וחוויות, כאשר הכל בר הישג במחיר שווה נפש.

 

אטרקציות מיוחדות

טרקטורונים - באי כרטים ישנם חברות רבות המציעות טיולי ג׳יפים מודרכים, כאשר נהג מנוסה יקח על ידיו את ההגה. לצד זאת, אם תרצו קצת חופש בעניין הטיול עם הטרקטורון, אזי תשמחו לשמוע שניתן ליהנות גם מהשכרה חופשית של טרקטורונים באי ובמחיר נוח במיוחד.

 

ספורט ימי - הספורט הימי בכרטים הינו מגוון ושופע למדי. אם יש לכם עניין בתחום, דעו לכם שתוכלו למצוא כל סוג של ספורט ימי שרק יעלה לכם על הדעת. כך שבין אם אתם מעוניינים בקיאקים או בבננות ובין אם באבובים או סקי, כל אחד ימצא את מבוקשו באי.

 

טיולי טרקים - רבים בוחרים להגיע לכרתים דווקא לצור טיולי הטרקים שבה. ללא ספק מדובר בחוויה מיוחדת במינה, כזו אשר לא שווה לפספס, במיוחד בעבור אלו מכם עם הזיקה לאתגרים ולטבע.