טיול מאורגן למזרח

טיול מאורגן לקמבודיה וויטנאם
טיול מאורגן לקמבודיה וויטנאם

שתי מדינות שמציעות נופים משגעים, כפרים ייחודיים, מקדשים ותרבות . הצטרפו למסע מרתק שישאיר זיכרון מתוק לעוד שנים רבות

רק בעשור האחרון וייטנאם וקמבודיה מתחילות להכיר את גל התיירות הפוקד אותן מן המערב, כך שטיולים באזורים אלו מגלים למטייל חוויה אותנטית וייחודית במפגש עם התרבות והאוכלוסייה המקומית. 

ווייטנאם היא ארץ של ניגודים, תוכלו למצוא בה ערים צפופות וסואנות ומנגד חופים אקזוטיים, כפרים חקלאיים ואזורי נופש. וייטנאם שוכנת בדרום מזרח אסיה וכלכלת תושביה מתבססת בעיקר על חקלאות במטעי אורז, עצי גומי, תירס, קני סוכר וטבק.

קמבודיה שוכנת גם היא בדרום מזרח אסיה והיא גובלת בתאילנד, לאוס ווייטנאם. בראשונה של קמבודיה עומד מלך. האתר המפורסם ביותר בקמבודיה הוא "האנקור וואט", עיר שלמה של מקדשים מרהיבים שנחשבים ליצירה ארכיטקטונית שסימלה את העושר והסגסוג של קמבודיה לפני מאות שנים.קמבודיה מציעה למטיילים יערות גשם, מפלי מים, חופים אקזוטיים, איים ויעדי צלילה מרהיבים.bigstock-Tuk-tuks-In-Angkor-Wat-45321586.jpg

 

בטיול שלנו לווייטנאם וקמבודיה נבקר ב"הא לונג ביי" – שייט בין 3,000 איים קסומים, "ספא" – פגודת הקורה האחת , נבקר בשבטים, מוזיאון היסטורי של ווייטנאם ועוד.  "האנוי"- עיר הגנים והאגמים והיא גם בירתה של ווייטנאם,  "דננג", "הוי אן"- בירתה הקודמת של ווייטנאם, "סייגון"- העיר התוססת בווייטנאם, נהר ה"דלתת המקונג"- עורק תחבורה ראשי בווייטנאם. "פנום פן" בירת קמבודיה, עיר המקדשים, "סיאם רופ" – בירת חימר עתיקה ועוד. 

bigstock-Notre-Dame-Cathedral-is-the-ic-69462196.jpg

 

לפרטים נוספים ותאריכי יציאה קרובים ניתן לפנות למשרדנו. טיול מהנה!