בלוג

הקיץ - בדיוק הזמן להזמין חופשת סקי לחורף!


 

יולי – אוגוסט הם החודשים החמים והפופולאריים ביותר לחופשה בישראל ובחו"ל.  הילדים בחופש הגדול, אנחנו נמסים מהחום וזה הזמן המושלם להתפנק ולפנק ולנסוע לחופשה משפחתית לא שגרתית. חופשה של חופים, בריכה ושופינג, חופשה של טיולים בטבע או מסעות ברכב, חופשה של פארקים וגני שעשועים. אבל זו עדיין חופשה חמה.

לא כולנו בנויים לזה, ממחקרים רבים עולה כי חופשות הקיץ הן האולטימטיביות עבור חופשה משפחתית. אך הסיבה העיקרית היא החופש של הילדים והצורך של ההורים לשעשע אותם ולענות על צרכיהם. אבל מה עם הצרכים שלכם ההורים ומה מספק אתכם?

להבדיל מחופשת הקיץ הלוהט, החורף מציע מגוון אפשרויות לא פחות אטרקטיביות. אומנם מזג האוויר אינו מטיב לכל סוגי החופשות אך כל בירה אירופאית נצבעת בלבן.  המזרח אינו מושפע מתנאי מזג האוויר וארה"ב אינה היעד העיקרי לחופשות אלו בגלל החורפים הקשים.  

אז מה כן עושים בחורף ? יוצאים לחופשת סקי. חופשת הסקי היא מזמן לא עיסוק למבוגרים בלבד.  כיום ישנם קלאבים המעסיקים אתכם מסביב לשעון עם פעילויות לכל המשפחה, ארוחות, חדרי משחקים, צוותי בידור ועוד.

אחת הסיבות בגללן אנשים רבים נמענים מחופשת סקי היא הפחד מחוסר הידע או היכולות לגלוש בשלג.  אז אל דאגה, ספורט הסקי קל יחסית ולכל קלאב מדריכים מוסמכים, ציוד להשכרה, הדרכות וליווי צמוד גם בשטח.  מעבר לכך גם בהרי הסקי ישנן רמות ובתור מתחילים כמובן שתיגשו לרמה הנמוכה בה הירידות מתונות ורמת הסיכון נמוכה.

 

סיבה נוספת בגללה נמנעים מחופשות סקי הן העלויות הכבדות המלוות טיול זה.  נכון, לא כל אתרי הסקי נגישים לכולם ולרוב האורים הפופולאריים של צרפת, אוסטריה ושוויץ נחשבים ליוקרתיים ויקרים. אך גם אם תרצו חופשת סקי זולה יותר שפויה ישנם אתרים בבולגריה וצ'כיה שנחשבים פחות יקרים במחיריהם ונותנים תמורה נהדרת לחופשת הסקי.