בלוג

חופשה משתלמת בברלין


מי מאתנו לא שמע על חבר שחזר מברלין והוא לא מבין איך הוא  טרם ביקר בה לפני כן, על דודה שמספרת כמה החופשה בברלין הייתה מדהימה, או על השכן שמתכנן בה את החופשה הרומנטית עם חברתו, ששם היא עתידה להפוך לארוסתו. אנשים מלאי סיפורים על ברלין: על ברלין של הצעירים, על ברלין של חיי הלילה, על ברלין של האמנים, על ברלין של שוחרי האמנות, על ברלין של חובבי האוכל, על ברלין של נופשי הבטן גב וכדומה, כך שכל שנותר לעשות זה לרכוש כרטיס טיסה ולצאת לבדוק מקרוב במה מדובר, ואם לא בשל כמות הדיבורים, אז כיוון שכיום ניתן למצוא טיסות לברלין אל על במחירים לא צפויים שישאירו לכם מזומן רב עבור בזבוזים, ארוחות ותרבות, וכיוון שכבר זמן רב ידוע שהשהות בברלין משתלמת וזולה, הרי כל שנותר לעשות זה למצוא פרטנר, תאריך וסיבה למסיבה.

טסים ונהנים - טיסות לברלין אל על

לצד העובדה שניתן למצוא טיסות לברלין אל על זולות במיוחד, גם ראוי להציג את שאר העובדות המשכנעות -  והן שהשהות זולה, האטרקציות רבות, חי הלילה מהשורה הראשונה ומחכות לכם שלל מסעדות שרק פותחות את התיאבון. מבקשים טעימה? ובכן בברלין של היום ניתן לבחור לנצל את השהות עבור הופעה חיה של אחת מאושיות התרבות, ניתן לבקר במגוון נקודות היסטוריות חשובות - כגון אנדרטת השואה המרשימה שמכילה תחתיה מרכז מידע מרתק, ניתן לספוג תרבות בבית התיאטרון המרשים "קונזרטהאוס" פרי עובדתו של האדריכל המוכשר קארל פרידריך שינקל, ניתן ליהנות משלל חנויות עכשוויות, בית קזינו ומסעדות שוות אשר מרוכזות יחדיו בכיכר "פוטסדאם", ניתן ליהנות מאווירה ייחודית שנשמרה עוד מהמאה ה18 ברחוב קטנטן העונה לשם "מארקישס אופר" ובו ליהנות משלל בתי קפה מבטיחים ומאפים ריחניים ובנוסף יש לא מעט קתדרלות מרשימות לצד מרכזי קניות, מוזיאונים נהדרים, ריאות ירוקות ועוד.

השילוב המבטיח - אל על ברלין

ציינו שכיום ניתן ליהנות משלל טיסות לברלין אל על זולות ומשתלמות במיוחד, אך נוסיף ונציין שגם ניתן ליהנות מסיורי הדרכה ללא עלות אשר מלווים בדמויות צבעוניות שבוחרות להציג את הצדדים היותר כמוסים של העיר, ועל כן שוב מדובר בשילוב המבטיח שבין יעד מרתק לבין עלות כדאית. לבסוף נציין שאין לדבר על ברלין מבלי לציין את חיי הלילה הסוערים, המסיבות המפעימות והברים התוססים, ועל כן בין אם אתם אוהבים מסיבות ואת החיים הטובות ובין אם  אתם מעריכים תרבות ואוכל טוב לצד מחירים נמוכים - מוטב שתתחילו להתמקד בצמד המילים "אל על ברלין" ולו כיוון שמאחורי צמד המילים "אל על ברלין" מחכה לכם הבטחה – טיסה ברמה גבוהה אך זולה שתיקח אתכם אל עבר יעד מדובר, נחשב ומבטיח, כך שניתן להכין שיעורי בית עוד בארץ ולחלופין ניתן לקחת טיסה ולראות כיצד העיר ברלין עשויה להפתיע גם אתכם לטובה. תיהנו!