בלוג

חבילות נופש לאגם גארדה


חבילות נופש לאגם גארדה

ישנם לא מעט ישראלים שבוחרים לצאת לטיולים מאורגנים באיטליה, מדובר על טיולים שנמשכים בין שבוע ימים לשבועיים, הם כוללים אזור מסוים, נניח אזור סיציליה, אזור רומא, צפון איטליה או טיולים מקיפים שכוללים את כל איטליה. במסגרת הטיולים מקבלים הישראלים מריך דובר עברית עם ניסיון של הדרכת טיולים באיטליה, אוטובוס תיירים, בתי מלון ברמה גבוהה וכמובן מסלול טיולים ייחודי.

אך יש מי שגם בוחר לצאת לטיול לאיטליה עם משפחתו לבד, ללא מדריך וללא קבוצה. לא מדובר רק בטיולים ליעדים כמו רומא, מילאנו, טוסקנה או ונציה, יעדים שמושכים אליהם מאות אלפי תיירים מכל העולם  וגם מישראל, אלא גם ליעדים אחרים, למשל אגם גארדה.

ישראלים רבים רוכשים חבילות נופש לאגם גראדה, אגם הנחשב לגדול ביותר באיטליה, לא הרחק מהעיר ורונה שנחשבת ליעד תיירותי בפני עצמה (בזכות העובדה שבה אפשר למצוא את ביתה של יוליה מהסיפור של רומיאו ויוליה). האגם נמצא על הדרך בין מילאנו לוונציה ולכן רבים אשר אינם רוכשים חבילות נופש לאגם גארדה , מגיע אליו במסגרת טיולם באיטליה.

מה מיוחד באגם גארדה

אגם גארדה הוא מקום קסום בו אפשר למצוא עיירות קטנות לצד עיירות נופש ותיירות, כאשר את כולן מקיפים נופים מרהיבים, כולל מצודת סקאליג'רו, וילות עתיקות ועוד. סביב האגם אפשר למצוא גם מעיינות חמים אליהם ניתן להיכנס בזמן לעשות נעים לעור הגוף.

מאחר והאגם נחשב למוקד משיכה עבור תיירים מכל העולם, אזי שבמהלך השנים נבנו בו פארקי מים ופארקי שעשועים רבים, בתי מלון ייחודים, דירות נופש, וכן יש במקום תחבורה ציבורית ברמה גבוהה מאוד וכן אוטוסטראדות מהירות עבור מי שמגיע בכלי רכב פרטיים. בנוסף יש מקום שירות רחפות וכן שירות מעבורות על האגם. סביב האגם ניתן למצוא מועדונים, בתי מלון, בתי קפה ומגוון חנויות.

אגם גארדה נחשב מוקד משיכה עבור משפחות עם ילדים, זוגות צעירים וזוגות מבוגרים. כל מי שמגיע לאזור ימצא מה לעשות בו, וניתן למצוא במקום מגוון רחב של אתרים לבלות בהם, מסלולי הליכה ושבילים ייחודים לטיולים.

מה כוללות חבילות נופש לאגם גארדה

חבילות נופש לאגם גארדה כוללות בדרך כלל עד שבוע ימים של לינה בבית מלון איכותי בעיר, כולל ארוחת בוקר, העברות משדה התעופה למלון ובחזרה וכן ניתן להרחיב את החבילות עם השכרת רכב שישמש אתכם בעת השהייה במקום. השכרת הרכב איננה חובה אך מומלצת על מנת שתוכלו ליהנות מחוויה ייחודית של טיולים במקומות אליהם התחבורה הציבורית לא מגיעה.

 

ניתן לרכוש חבילות נופש אלה בתקופות שונות בשנה. ההמלצה היא לרכוש אותן באביב או בסתיו, אז מזג האוויר נעים. בעונת הקיץ אזור האגם והעיירות סביבו מלאות בתיירים מכל העולם ומזג האוויר הוא מאוד חם. בחורף שורר במקום מזג אוויר קר שמקשה מאוד על האפשרות ליהנות.