מאמרים

סגבי - סיורי סגווי בירושלים ותל אביב
סגבי - סיורי סגווי בירושלים ותל אביב

סיורי סגווי הם חוויה מדהימה של ריחוף קליל בתוך הסמטאות הכמוסות לצד אתרים היסטוריים בערים השונות. אם אתם שוקלים לתכנן טיול משפחתי, זוגי, קבוצתי ואף טיול מבית-הספר, סיור על סגווי יכול להיות חוויתי ועוצמתי במקביל. קיימים סיורים בכל רחבי הארץ, חברת סגבי מציעה סיורים מהסוג הזה גם ברחובות תל-אביב וכן בירושלים


סיורי סגווי הם חוויה מדהימה של ריחוף קליל בתוך הסמטאות הכמוסות לצד אתרים היסטוריים בערים השונות. אם אתם שוקלים לתכנן טיול משפחתי, זוגי, קבוצתי ואף טיול מבית-הספר, סיור על סגווי יכול להיות חוויתי ועוצמתי במקביל. קיימים סיורים בכל רחבי הארץ, חברת סגבי מציעה סיורים מהסוג הזה גם ברחובות תל-אביב וכן בירושלים. מדובר בשתי ערים מיוחדות וגדולות במיוחד – בשני המקרים, קיימים אתרים היסטוריים – בתל-אביב, תוכלו לטייל לצד פארק הירקון לאורך הטיילת, במתחם התחנה, בשדרות רוטשילד, ביפו העתיקה ועוד. בירושלים, תוכלו לחוות נופים נוסטלגיים עוצרי נשימה, ליהנות מהאוויר הצח והצלול באזורים גבוהים כמו בטיילת ארמון הנציב, תוכלו לצפות בהר הבית ולטייל בסמטאות הצפופות של העיר העתיקה, לעצור ולטעום מאכלים מיוחדים ששייכים לתרבות המשולבת בעיר, ניתן גם להרחיק לכת לאזור מדבר יהודה העוצמתי וכן לאזור ים המלח.


סיורי סגווי – חוויה בלתי נשכחת


סיורי סגווי בירושלים של חברת סגבי הפכו עם הזמן לאטרקציה מדליקה, פופולארית ומעניינת המציעה שילוב בין פעילות מוטורית לנופים, תרבות, מורשת, היסטוריה וקולינריה. ניתן לרחף על המכשיר יחד עם מדריך ואף בריחוף עצמאי. ללא ספק, בכל דרך שתבחרו, תצליחו לחוות טיול בצורה אחרת, גם אם ביקרתם במקומות הללו בעבר, סיור על סגווי נותן לכם זווית חדשה ומכיוון אחר. ברגע שאתם מרחפים על המכשיר, אתם גם נהנים מהאוויר הצח תוך כדי ריחוף וגם מצליחים לשמור על ראש מורם וליהנות משלל האטרקציות שהערים הללו מציעות לכם.


מדובר בדרך נפלאה לשנות את הטיול הקבוע והרגיל שהייתם נוטים לתכנן. אם בעבר הייתם הולכים לאזורים טרופים מרוחקים, מטיילים כשאתם הולכים שעות לאזורים יפיפיים ולפעמים מתעייפים. במקרה של סיורי סגווי, אתם יכולים לטייל מבלי לשבור את הרגליים כשבסופו של הסיור, תרגישו שלא התעייפתם כלל. היתרון בסיורים מהסוג הזה, הוא האפשרות לטייל בצורה קלילה, נוחה, בלי להשקיע מאמץ ברגליים או לפגוע חלילה בשרירי הגוף, טיול על המכשור הטכנולוגי החדש, נעשה תוך קיפוץ קליל ולאחר מכן, ניתן לרחף בין האתרים השונים ללא כל מאמץ נוסף.


טיולים מהסוג הזה מתאימים לרוב לאנשים שמגיעים עם קבוצות או טיול משותף, ברגע שאתם מגיעים עם מספר אנשים לטיול, החוויה הופכת לשונה ואחרת, הסיפורים הופכים למרתקים יותר, ההיסטוריה פתאום מקבלת משמעות, התרבות החדשה מחלחלת פנימה ועוד. טיולי סגווי מומלצים בשביל כל אחד שמעוניין להכיר את השטחים המוכרים והסטנדרטים באופן קצת יותר חדשני, מדובר במהפכת התיירות שהשתנה בחלוף השנים האחרונות. חברת סגבי מציעה לכם טיולים על סגווי שונים בערים רבות בישראל, לוקחת אתכם לאתרים שתמיד חלמתם לבקר בהם תוך שדרוג הטיולים והפיכתם לקלילים יותר. במידה ואתם חוששים לבצע את הסיור לבד, חשוב לבקש מדריך שיעשה לכם את הטיול לאורך העיר, שיסביר לכם על האתרים השונים, על התרבות וההיסטוריה. ברגע שאתם מטיילים באופן עצמאי, החוויה היא לגמרי שונה. אך במידה ויש לכם חשש או שאתם פחות מכירים את העיר, כדאי לשכור מדריך שיעזור לכם להעצים את החוויה ככל האפשר. חברת סגבי נותנת לכם אפשרות לבחור בכמה מסלולים מעניינים שניתן לטייל בהם ברחבי העיר, אתם רק צריכים לבחור ולצאת לטיול בלתי נשכח.