בלוג

אתרים מומלצים בטיול ברומניה


מעבר לנופים המרתקים בהם התברכה רומניה, הערים העתיקות והמיושנות, היערות העבותים, האדריכלות המעניינת, אתרי הספא המובילים רומניה שופעת באתרים מרתקים ומעניינים, אשר הופכים את הטיול והחופשה לחווייתית ומעניינת יותר.

אם בחרתם ברומניה כיעד לטיול  לא שיגרתי ומהנה, ישנם מספר אתרים מומלצים אשר חשוב להכיר אותם ולבקר בהם, בין אם תבחרו בטיול טבע, תרבות ובין אם בטיול היסטורי.
את הטיול שלכם מומלץ להתחיל בבוקרשט , עיר הבירה של רומניה, אשר עברה שינויים ותהפוכות בשנים האחרונות הבולטים היטב על פני השטח הבאים לידי ביטוי במבנים ארכיטקטוניים, שפע המוזיאונים וכן בגנים המטופחים אשר חושפים את המבקרים לתרבות העשירה ולהיסטוריה המפוארת של רומניה בכלל ושל בוקרשט בפרט.
בין האתרים המומלצים בטיול ברומניה ניתן לבקר ב: ארמון הפרלמנט, האתנאום הרומני, מוזיאון קוטורצ'יני, מוזיאון הכפר הלאומי, שער הניצחון בבוקרשט, כיכר פיאצ'ה רבולוציה, הרי הקראפטים, פארק צ'ישמיג'יו, הגן הבוטני של בוקרשט, טירת בראן (מנזר הרוזן דרקולה האגדי) ועוד אתרים רבים ומעניינים.
מעבר לכך, המבקרים ברומניה נהנים בפתרונות אירוח רבים ומגוונים בעלי אופי ועניין אחר, החל מבתי מלון יוקרתיים, בתי מלון ברמה של 3-4 כוכבים וכן באירוח בסגנון כפרי באחד הכפרים המבודדים והפסטורליים, אשר נתפסים כאחד ממקומות האירוח הבולטים והנחשקים ביותר ברומניה.

למי מתאים טיול מאורגן לרומניה ? והאם כאשר בוחרים בטיול עצמאי חובה להצטייד באזרחות רומנית ?

רבים הם האנשים אשר בוחרים בטיול מאורגן לרומניה על פני טיול עצמאי, הן בקרב זוגות צעירים, משפחות עם ילדים, והן בקרב מבוגרים, שכן טיולים מאורגנים בכלל ולרומניה בפרט מגלמים בתוכם יתרונות בולטים, אשר ללא ספק הובילו את סגנון הטיול הזה לאחד הסגנונות הפופולאריים והאטרקטיביים ביותר כיום.
מעבר לעובדה שבטיול מאורגן לרומניה אתם נחשפים למקומות וליעדים שלא הייתם מעלים בדעתכם להגיע אליהם לולא בחרתם לצאת לטיול באופן עצמאי.
בטיולים מאורגנים מרוכזים כל המקומות והאטרקציות המובחרות ביותר, דבר שימנע מכם לבזבז זמן יקר בביקור במקומות פחות אטרקטיביים וחשובים.
מלבד לכך, לטיול מאורגן יתרון נוסף ובולט והוא בעובדה שאנשי הקבוצה נהנים לוויי צמוד ומהדרכה מקצועית של מדריך טיולים מיומן ומוסמך בעל בקיאות רבה ביעד הנבחר ובשפה המדוברת בה, דבר המקל רבות על המטיילים.
כמו כן, בטילים מאורגנים אתם לא צריכים לשבור את הראשון בתכנון מסלול הטיול, בחיפוש אחר מקום לינה והכי חשוב אתם מנועים מלדאוג לאופן בו תתניידו במהלך הטיול, שכן, לאורך כל הטיול, מרגע ההגעה ליעד, במהלך הטיול ובסיומו אתם נהנים מאוטובוס מרווח וממוזג אשר יעמוד לרשותכם לאורך הטיול, מה שימנע מכם הוצאות מיותרות בגין השכרת רכב או לחילופין נסיעה בתחבורה הציבורית במקום היעד.
טיול מאורגן ברומניה וגם טיול עצמאי ברומניה אינם דורשים מכם כלים מיוחדים או אישורים מסורבלים כגון : ויזות, אזרחות רומנית
, מילוי טפסים וכד'. 

למידע אודות הוצאת אזרחות רומנית - לחצו כאן